Kampanie AdWords

Dziś strona internetowa to nie wszystko. Potrzebna jest jeszcze jej odpowiednia promocja!

W wyszukiwarce Google™ mamy do czynienia z dwoma rodzajami wyników – naturalnymi (tzw. organicznymi) oraz płatnymi. Te pierwsze ustalane są przez tajny algorytm Google™, a wpływać na nie możemy za pomocą zabiegów optymalizacyjnych i pozycjonujących. Jest to proces trudny i długotrwały. Aby znaleźć się w drugich, opłaconych wynikach, należy skonfigurować kampanię na swoim firmowym koncie Google™ AdWords i… po kilku minutach nasza strona pojawia się użytkownikom w wynikach wyszukiwania. Aby jednak taka kampania była efektywna, czyli przynosiła satysfakcjonujące wyniki przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów, niezbędna jest specjalistyczna wiedza z zakresu programu AdWords.

Agencja Icommedia przeprowadziła już dziesiątki kampanii Google™ AdWords dla klientów z Polski i zagranicy, więc z całą odpowiedzialnością możemy przyznać, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Jeśli chcesz, aby Twoja strona pojawiła się w Google w krótkim czasie, zapraszamy do kontaktu, aby otrzymać więcej szczegółów. Odpowiednio doradzimy oraz przeprowadzimy kampanię Google™ AdWords, która przyniesie Ci satysfakcjonujące wyniki.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Pomożemy i dobierzemy najlepsze rozwiązanie!

Icommedia - zwiększaj zasięg
Icommedia - zwiększaj zasięg

Zwiększaj zasięg

Icommedia - docieraj skuteczniej
Icommedia - docieraj skuteczniej

Docieraj skuteczniej

Icommedia - oszczędzaj pieniądze
Icommedia - oszczędzaj pieniądze

Oszczędzaj pieniądze

Icommedia - pozyskuj klientów
Icommedia - pozyskuj klientów

Pozyskuj klientów

Dlaczego akurat kampania linków sponsorowanych (Google AdWords)?

Jeżeli prowadzisz usługi sezonowe, np. prowadzisz firmę budowlaną, która zajmuje się dociepleniami i oczekujesz wyników tylko w okresie letnim, kampania AdWords prowadzona przez Icommedia jest idealna dla Ciebie. Płacisz za konkretne kliknięcia kierujące na Twoją reklamę w interesującym Cię okresie-wtedy, kiedy pozyskujesz swoich potencjalnych klientów. W okresie zimowym, który jest niekorzystny dla Ciebie, gdyż w zimie nie prowadzisz prac dociepleniowych, nie będziesz nic musiał płacić za reklamę. Prowadzimy kampanie AdWords w Lublinie i całej Polsce.

Przykład drugi: jeżeli posiadasz nową stronę i chcesz ją natychmiast wypromować tak, żeby klienci mogli ją odnaleźć, reklama w Google AdWords jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jednocześnie można prowadzić pozycjonowanie na wyniki organiczne i w miarę pojawiania się wyników budżet na reklamę Google można ograniczyć.

Zapraszamy do naszego biura w Lublinie – ustawimy odpowiednią kampanię reklamową, poprawimy stronę czy doradzimy z zakresu marketingu internetowego.

Profesjonalne kampanie AdWords najlepiej w Icommedia.pl

Poznaj prosty trik na zwiększenie sprzedaży w Internecie. Oto 4 powody by wybrać reklamę w Google!

Czy chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie? Marzysz o tym, by Twoja strona była zawsze na pierwszej stronie wyników wyszukiwania? A może chciałbyś, by Twoja oferta trafiała tylko do naprawdę zainteresowanych klientów, a każda złotówka wydawana na reklamę przynosiła większe zyski niż teraz?

Jeżeli choć raz odpowiedziałeś “TAK”, reklama w Google to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Linki sponsorowane (AdWords) pozwolą Ci to wszystko osiągnąć! Zobacz dlaczego jeszcze warto skorzystać z płatnej reklamy w Google.

1. Trafisz do grupy docelowej

Reklama w Google pomoże Ci w prosty sposób dotrzeć do grupy docelowej. Linki reklamowe zobaczą właśnie ci użytkownicy, którzy poszukują towaru lub usług firm takich jak Twoja!

Koniec z przypadkowymi wejściami na Twoją stronę – teraz łatwo zadecydujesz, o jakich godzinach będzie się wyświetlać Twoja reklama oraz skierujesz ofertę do mieszkańców konkretnego miasta czy regionu (przekonaj się jak łatwo ustawić reklamę Google w Lublinie), decydując nawet o tym, czy będą ją widziały kobiety czy mężczyźni. Czyż to nie wspaniałe?

2. Łatwo sprawdzisz koszty

Dostęp do panelu AdWords pozwoli Ci bardzo precyzyjnie sterować wydatkami na reklamę – kontrolujesz wydanie każdej złotówki! W każdej chwili budżet możesz zwiększyć lub zmniejszyć, a także łatwo sprawdzić efekty dotychczasowych działań. To lepsze niż bardzo skrupulatny księgowy.

3. Osiągniesz natychmiastowy rezultat

Widzisz tę stronę na samym szczycie wyszukiwań? Już w kilka minut po ustawieniu kampanii reklamowej Twoja strona pojawi się tuż obok! Pierwsi klienci trafią do Twojego serwisu jeszcze tego samego dnia, a Ty zaczniesz od razu zarabiać.

Kampania reklamowa w Google to idealny dodatek do pozycjonowania organicznego, którego efekty pojawiają się po nieco dłuższym czasie.

4. Podwoisz zyski firmy

Amerykańscy specjaliści od marketingu obliczyli, że wydając jednego dolara na AdWords, zarobisz aż dwa razy większą sumę. Zajmujemy się reklamami Google w Lublinie i całej Polsce i wiemy jedno – zyski z reklamy potrafią być nawet znacznie większe! Taka inwestycja w płatne wyniki wyszukiwania praktycznie zawsze przynosi spore zyski

Chcesz łatwo zdobyć nowych klientów? Przekonaj się jak tworzymy reklamy Google w Lublinie oraz całej Polsce – wypromujemy także Twoją firmę!

Czy wiedziałeś, że około 80% zapytań kierowanych do wyszukiwarki Google™ dotyczy wyszukiwań lokalnych? Oznacza to, że obecne nawyki konsumentów poszukujących informacji o firmach, produktach czy usługach, przeniosły się z wykorzystania papierowych książek telefonicznych na rzecz internetu. Dla firm funkcjonujących lokalnie niezwykle ważne jest zatem odpowiednie pozycjonowanie swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu konsumenci poszukujący usług lokalnych będą mogli odnaleźć Twoją ofertę. Stąd też zalecamy skorzystanie z usługi pozycjonowania regionalnego, które podniesie pozycję Twojej firmy w potężnym medium internetu.

Firma Icommedia z Lublina, specjalizująca się w marketingu internetowym, oferuje profesjonalne usługi pozycjonowania regionalnego. Sprawdzimy dla Ciebie zasięg i opłacalność poszczególnych słów kluczowych, tak aby jak najskuteczniej przyciągać lokalnych klientów. Rozliczamy się tylko za efekty, co dodatkowo motywuje nas do podejmowania wyłącznie efektywnych działań. Jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem strony swojej firmy, zapraszamy do Icommedia.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Dobierzemy odpowiednie frazy

Nasze usługi

Projektujemy strony internetowe przeznaczone do różnorodnych zastosowań

01

Pozycjonowanie

Pozyskuj klientów poszukujących produktów w wyszukiwarce Google™.

CZYTAJ WIĘCEJ

02

Media społecznościowe

Bądź tam, gdzie przebywają Twoi klienci - w mediach społecznościowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

03

Filmy wideo

Filmy wideo to najbardziej efektowna forma pokazania swojej firmy.

CZYTAJ WIĘCEJ

04

Kampanie AdWords

Kampania AdWords pozwoli Ci ekspresowo pozyskiwać klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ

05

Marketing szeptany

Rekomendacja drugiej osoby to od zawsze najlepsza forma marketingu.

CZYTAJ WIĘCEJ

06

Doradztwo internetowe

Nie możesz odnaleźć się w cyfrowym świecie marketingu? Pomożemy Ci!

CZYTAJ WIĘCEJ

07

Copywriting

Profesjonalne treści na stronie internetowej są na wagę złota.

CZYTAJ WIĘCEJ

08

Infografiki

Ludzie to wzrokowcy. Zainteresuj ich swoimi arcyciekawymi infografikami.

CZYTAJ WIĘCEJ

09

Pakiet WebStart

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z internetem? Zacznij tutaj!

CZYTAJ WIĘCEJ

10

Mailing

Dotrzyj do nowych klientów korzystając z poczty elektronicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ

11

Projektowanie graficzne

Zaprojektujemy dla Ciebie piękne i atrakcyjne materiały graficzne.

CZYTAJ WIĘCEJ

12

Materiały drukowane

Dla naszych klientów świadczymy również usługi drukarskie.

CZYTAJ WIĘCEJ