Doradztwo internetowe

Dziś strona internetowa to nie wszystko. Potrzebna jest jeszcze jej odpowiednia promocja!

Świat zmienia się w coraz szybszym tempie. W postępie geometrycznym zwiększa się liczba innowacji, produkowanych danych, oferowanych produktów. Gospodarka przechodzi z etapu gospodarki usługowej w etap gospodarki informacyjnej, gdzie informacja i wynikająca z niej wiedza są najważniejszymi zasobami. Aby nie zostać w tyle za konkurencją i jednocześnie wciąż móc wykonywać swoją pracę bez konieczności śledzenia każdej nowinki, można skorzystać z usługi konsultanta ds. marketingu internetowego. Firma Icommedia z Lublina, jako zespół specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego oferuje profesjonalne usługi doradztwa internetowego.

Usługa doradztwa obejmuje dobór i zakup odpowiednich mediów, wybór grupy docelowej, stworzenie odpowiedniej kreacji, a także kompleksowe zaplanowanie kampanii. Dzięki skorzystaniu z takiej usługi masz pewność, że bez potrzeby poświęcania czasu na nabywanie wiedzy, która i tak za chwilę się zdezaktualizuje, Twoja firma pokaże się w internecie w doskonały i profesjonalny sposób. Skorzystaj z wiedzy agencji Icommedia i zamów usługę doradztwa internetowego. Czas ucieka!

Zadzwoń: +48 601 162 666
Pomożemy i dobierzemy najlepsze rozwiązanie!

Icommedia - zwiększaj zasięg
Icommedia - zwiększaj zasięg

Zwiększaj zasięg

Icommedia - docieraj skuteczniej
Icommedia - docieraj skuteczniej

Docieraj skuteczniej

Icommedia - oszczędzaj pieniądze
Icommedia - oszczędzaj pieniądze

Oszczędzaj pieniądze

Icommedia - pozyskuj klientów
Icommedia - pozyskuj klientów

Pozyskuj klientów

Doradztwo z zakresu obecności firmy w internecie

Do kogo jest skierowana oferta?

  • Do firm, które chcą zrezygnować z etatu informatyka i przekazać obowiązki zarządzania i opieki nad stroną firmie Icommedia
  • Do firm, które „przyzwyczaiły się” do stałych abonamentowych opłat typu hosting czy domena. Analizujemy potrzeby i parametry strony, takie jak obciążenie, traffic i inne. Doradzamy z jakiej najtańszej zamiennie usługi skorzystać. Bardzo dobrze orientujemy się w rynku internetowym i wiemy ile dana usługa kosztuje. Dzięki naszemu doradztwu klient rok rocznie może sporo zaoszczędzić i pieniądze przeznaczyć na inne wydatki.

Oferujemy również:

  • audyt serwisu internetowego – czyli doradzamy, jaka ma być budowa strony, żeby skutecznie ją wypozycjonować w wyszukiwarce Google&trade
  • analizę działań firmy pozycjonującej z którą klient się związał. Temat dość „delikatny” ale nie boimy się wydawać opinii na temat prac wykonanych przez inne firmy zajmujące się pozycjonowaniem. Dla kogo skierowana oferta? Jeżeli podpisałeś umowę na pozycjonowanie i wyniki nie pojawiły się lub po pierwszych sukcesach wpadłeś w filtr lub został nałożony ban Google to jesteśmy w stanie ocenić jakie prace były rzeczywiście podjęte nad wypozycjonowaniem Twojej strony. Analizę przeprowadzamy tylko i wyłącznie na potrzeby klienta.

Czy wiedziałeś, że około 80% zapytań kierowanych do wyszukiwarki Google™ dotyczy wyszukiwań lokalnych? Oznacza to, że obecne nawyki konsumentów poszukujących informacji o firmach, produktach czy usługach, przeniosły się z wykorzystania papierowych książek telefonicznych na rzecz internetu. Dla firm funkcjonujących lokalnie niezwykle ważne jest zatem odpowiednie pozycjonowanie swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu konsumenci poszukujący usług lokalnych będą mogli odnaleźć Twoją ofertę. Stąd też zalecamy skorzystanie z usługi pozycjonowania regionalnego, które podniesie pozycję Twojej firmy w potężnym medium internetu.

Firma Icommedia z Lublina, specjalizująca się w marketingu internetowym, oferuje profesjonalne usługi pozycjonowania regionalnego. Sprawdzimy dla Ciebie zasięg i opłacalność poszczególnych słów kluczowych, tak aby jak najskuteczniej przyciągać lokalnych klientów. Rozliczamy się tylko za efekty, co dodatkowo motywuje nas do podejmowania wyłącznie efektywnych działań. Jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem strony swojej firmy, zapraszamy do Icommedia.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Dobierzemy odpowiednie frazy

Nasze usługi

Projektujemy strony internetowe przeznaczone do różnorodnych zastosowań

01

Pozycjonowanie

Pozyskuj klientów poszukujących produktów w wyszukiwarce Google™.

CZYTAJ WIĘCEJ

02

Media społecznościowe

Bądź tam, gdzie przebywają Twoi klienci - w mediach społecznościowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

03

Filmy wideo

Filmy wideo to najbardziej efektowna forma pokazania swojej firmy.

CZYTAJ WIĘCEJ

04

Kampanie AdWords

Kampania AdWords pozwoli Ci ekspresowo pozyskiwać klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ

05

Marketing szeptany

Rekomendacja drugiej osoby to od zawsze najlepsza forma marketingu.

CZYTAJ WIĘCEJ

06

Doradztwo internetowe

Nie możesz odnaleźć się w cyfrowym świecie marketingu? Pomożemy Ci!

CZYTAJ WIĘCEJ

07

Copywriting

Profesjonalne treści na stronie internetowej są na wagę złota.

CZYTAJ WIĘCEJ

08

Infografiki

Ludzie to wzrokowcy. Zainteresuj ich swoimi arcyciekawymi infografikami.

CZYTAJ WIĘCEJ

09

Pakiet WebStart

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z internetem? Zacznij tutaj!

CZYTAJ WIĘCEJ

10

Mailing

Dotrzyj do nowych klientów korzystając z poczty elektronicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ

11

Projektowanie graficzne

Zaprojektujemy dla Ciebie piękne i atrakcyjne materiały graficzne.

CZYTAJ WIĘCEJ

12

Materiały drukowane

Dla naszych klientów świadczymy również usługi drukarskie.

CZYTAJ WIĘCEJ