Blog Icommedia - zapraszamy do czytania

Pozycjonowanie wizytówki w Google

Pozycjonowanie to jeden ze sposobów na skuteczną promocję Twojej działalności biznesowej w internecie. Dotyczy to również wizytówki Twojej firmy w Google. Możesz podjąć próbę wypozycjonowania jej samodzielnie lub też skorzystać z pomocy oferowanej przez profesjonalistów. Dlaczego warto jest zdecydować się na tą drugą opcję? Jeżeli sam spróbujesz się tym zająć, to prawdopodobnie popełnisz wiele błędów, […]

Czytaj więcej

Ile kosztuje i jak rozliczana jest kampania reklamowa w Allegro Ads?

Jeżeli zdecydujesz się na wykorzystanie narzędzia marketingowego o nazwie Google Ads, to wiedz, że będziesz mógł sam zdecydować o wysokości budżetu reklamowego. Sprzedawca może w dowolnej chwili zalogować się do swojego osobistego panelu i sprawdzić to, ile pieniędzy zostało danego dnia wydanych na reklamę.

Czytaj więcej

Ciekawe opisy produktów tworzenie, czemu są tak istotne?

Jesteś właścicielem e-sklepu lub zajmujesz się działalnością usługową wykorzystując do promocji oferty swojej firmy stronę internetową? Uważasz, że jest Ci potrzebna profesjonalna pomoc przy tworzeniu opisów produktów, które byłyby na tyle interesujące, że zatrzymałyby na sobie uwagę odbiorców przez dłuższą chwilę?

Czytaj więcej

Prowadzenie bloga firmowego

Blog firmowy to ciekawy sposób na pokazanie tego, co aktualnie dzieje się w Twojej firmie. Jeżeli będzie prowadzony tak, że treści na nim widoczne zaprezentowane będą w atrakcyjny sposób, to możesz być pewien, że stronę tą będą chętnie odwiedzać pracownicy Twojej firmy i jej klienci, a z czasem zacznie także przybywać osób, które dopiero poznają […]

Czytaj więcej

Jak wybrać odpowiedni serwer pod pozycjonowanie strony?

Każda strona internetowa musi znajdować się na serwerze, który umożliwi odnalezienie jej w sieci. Usługa hostingowa to swego rodzaju wynajem – powierzchni dysku i mocy obliczeniowej serwera. Wbrew temu, co można pomyśleć, każdy serwer to ostatecznie fizyczny komputer o specjalnym przeznaczeniu i specyfikacji, która umożliwia przechowywanie danych, a także ich wysyłanie, odbieranie i przetwarzanie.

Czytaj więcej

Projekt graficzny portali internetowych

Wiele osób decyduje się na stworzenie własnych portali internetowych. W celu zaprojektowania portalu internetowego najlepiej zwrócić się do profesjonalistów. Da to gwarancję dobrze wykonanej usługi oraz satysfakcji ze stworzonego portalu.

Czytaj więcej

Marketing lokalny w Internecie

Kierowanie firmą nieodłącznie wiąże się w dzisiejszych czasach z prowadzeniem kampanii marketingowej w internecie, której celem jest jak najskuteczniejsza promocja oferowanych przez tą firmę produktów lub usług. Ważną częścią prowadzonych działań promocyjnych jest marketing lokalny.

Czytaj więcej

Dlaczego warto reklamować się w wyszukiwarkach?

Minęły już czasy, kiedy reklama miała wartość jedynie w mediach tradycyjnych takich jak Telewizja, Prasa czy Radio. Dziś każdy jest w Internecie, a więc klasyczne formy komunikacji są niewystarczające.

Czytaj więcej

Darmowe programy graficzne, które pomogą Ci zrobić grafikę do posta

Pewnie już wiesz, że dobrej jakości grafika w udostępnionym przez Ciebie poście warunkuje to, czy będzie ona dobrze odbierana przez Twoich odbiorów. Jakość i profesjonalizm może zachwycać, a osiągnąć je można, dzięki darmowym programom do obróbki zdjęć, które znajdziemy w przestrzeni internetowej.

Czytaj więcej

Skuteczne kampanie reklamowa na Instagramie

Chcesz, aby Twoja firma zaistniała w internecie? Powinieneś rozważyć promowanie swojej oferty z wykorzystaniem jednego z najpopularniejszych obecnie portali społecznościowych, jakim jest Instagram.

Czytaj więcej

Projektowanie logo na ubrania

Coraz więcej firm zwraca uwagę na dobrą reklamę i dopracowany wizerunek swojej działalności. Jest to bardzo istotne, ponieważ dopracowanie takich szczegółów sprawia, że firma zostaje jeszcze lepiej odebrana przez potencjalnego klienta.

Czytaj więcej

Profesjonalnie zaprojektowana strona www to wizytówka Twojej firmy!

Profesjonalnie zaprojektowana strona www to wizytówka Twojej firmy! Niejednokrotnie na podstawie wyglądu i zawartości witryny, klient decyduje, czy podjąć współpracę z daną firmą, a może szukać alternatywy.

Czytaj więcej