Social Media Lublin, Polska - prowadzenie profili firmowych / IcomMedia

Social Media – co konkretnie możesz zyskać podejmując z nami współpracę?

12 marca, 2020
Social Media – co konkretnie możesz zyskać podejmując z nami współpracę?

Facebook jest w tej chwili najpopularniejszym obok Instagrama i Twittera portalem społecznościowym. Liczba jego aktywnych użytkowników robi duże wrażenie- to około 2 miliardy ludzi.

Czas spędzany na Facebooku wykorzystują oni na publikowanie zdjęć swojego autorstwa, dzielenie się opiniami z bliskimi, rodziną lub też z całkiem nieznajomymi ludźmi, opisywanie swoich przeżyć dotyczących zarówno codziennego życia, jak i np. egzotycznych wakacyjnych podróży, jak również szukanie ciekawych ofert i promocji.

Codziennie wielu potencjalnych klientów Twojej firmy loguje się na swoim facebookowym koncie. Warto jest spróbować przyciągnąć ich uwagę. Jeżeli prowadzisz swój własny biznes a nie jesteś jeszcze aktywny na Facebooku lub też nie jesteś zadowolony z zainteresowania, jakim aktualnie cieszy się profil Twojej firmy, jak najszybciej skontaktuj się z nami! Zajmiemy się prowadzeniem Twojego facebookowego konta i wkrótce będziesz świadkiem tego, jak zwiększa się liczba osób śledzących Twój profil ( tzw. followersów ), lajkujących i komentujących umieszczone na nim treści. Co konkretnie możesz zyskać podejmując z nami współpracę?

  • Wzrost rozpoznawalności Twojej marki.
  • Regularne pojawianie się reklam.
  • Profesjonalnie prowadzony kontakt z Twoimi klientami – będą oni informowani na bieżąco o ewentualnych zmianach dotyczących lokalizacji siedziby firmy oraz godzin jej otwarcia, pojawiających się w ofercie nowościach, ciekawych wydarzeniach związanych z działalnością Twojej firmy.
  • Prezentację produktów lub usług, które oferujesz w przystępny, interesujący sposób z podkreśleniem ich największych zalet.
  • Interesujące treści oraz ciekawe, przyciągające uwagę elementy graficzne pojawiające się regularnie na Twoim profilu.

Zainteresował Cię powyższy opis naszych usług? Skontaktuj się z nami jak najszybciej i daj się zauważyć na Facebooku!

Poznaj naszą spółkę z Grupy Icommedia – https://icomsocial.pl