Medisport | ICOMMEDIA | Pozycjonowanie Stron Lublin-płatność tylko za TOP 10

Medisport

Kilka słów o projekcie, firmie, naszej roli w kreowaniu jej wizerunku w internecie

Strona profesjonalnego centrum rehabilitacyjno-sportowego MediSport. MediSport posiada dwie placówki na terenie Lublina, współpracuje z wieloma lokalnymi drużynami sportowymi i oferuje szeroki wachlarz usług związanych głównie z diagnostyką oraz rehabilitacją sportowców zawodowych oraz osób aktywnych.

Nasze zadanie nie ograniczało się do wizualnego zaprojektowania strony. Potrzebna była gruntowna reorganizacja struktury informacji, czego efektem jest spójna, czytelna i logiczna nawigacja wspomagana wyszukiwarkami.

ZOBACZ ONLINE

ICOMMEDIA Sp. z o.o.

ul. Fantastyczna 8/1A
20-531 Lublin

Wyświetl większą mapę | Wskazówki dojazdu

MARKETING INTERNETOWY NA POZIOMIE

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy się rozumieją. Zajmujemy się kreacją wizerunku firm w internecie i szeroko rozumianym doradztwem marketingowym. Potrzebujesz nowej strony? A może chcesz wypromować swoje usługi lub produkty? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: pozycjonowanie, strony internetowe, SEO, Google AdWords, kampanie reklamowe. Odległość nie ma dla nas znaczenia, obsługujemy klientów z całej polski jak i z zagranicy. Jeżeli masz możliwość dojazdu to zapraszamy do naszej siedziby w Lublinie na pyszną kawę, jeżeli nie masz czasu wszystkie kwestie jesteśmy w stanie mailowo i telefonicznie ustalić.