Kuźnia | ICOMMEDIA | Pozycjonowanie Stron Lublin-płatność tylko za TOP 10

Kuźnia

Kilka słów o projekcie, firmie, naszej roli w kreowaniu jej wizerunku w internecie

Dla dużej restauracji serwującej potrawy mięsne przygotowaliśmy stronę z systemem zamówień online. W panelu użytkownika-klienta zarządzającego swoim koszykiem uruchomiliśmy wygodą funkcję podpowiadania, jakiej kwoty brakuje do darmowej dostawy składanego zamówienia.
Ponadto strona została wyposażona w 2 wersje językowe – dla gości posługujących się językiem polskim lub językiem angielskim. Podpięliśmy również wtyczki do mediów społecznościowych.

ZOBACZ ONLINE

ICOMMEDIA Sp. z o.o.

ul. Fantastyczna 8/1A
20-531 Lublin

Wyświetl większą mapę | Wskazówki dojazdu

MARKETING INTERNETOWY NA POZIOMIE

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy się rozumieją. Zajmujemy się kreacją wizerunku firm w internecie i szeroko rozumianym doradztwem marketingowym. Potrzebujesz nowej strony? A może chcesz wypromować swoje usługi lub produkty? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: pozycjonowanie, strony internetowe, SEO, Google AdWords, kampanie reklamowe. Odległość nie ma dla nas znaczenia, obsługujemy klientów z całej polski jak i z zagranicy. Jeżeli masz możliwość dojazdu to zapraszamy do naszej siedziby w Lublinie na pyszną kawę, jeżeli nie masz czasu wszystkie kwestie jesteśmy w stanie mailowo i telefonicznie ustalić.