GetGym | ICOMMEDIA | Pozycjonowanie Stron Lublin-płatność tylko za TOP 10

GetGym

Kilka słów o projekcie, firmie, naszej roli w kreowaniu jej wizerunku w internecie

Od kilku miesięcy współpracujemy z GetGym, nowopowstałym lubelskim klubem sportowym (siłownia, fitness, cardio i strefa funkcjonalna). Jest to miejsce o powierzchni 1600 m2, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt pozwalający Lublinianom zadbać o formę i kultywować zdrowy tryb życia. Tym milej jest nam pomóc w promowaniu tego ośrodka.

Jeżeli myślą Państwo o zaistnieniu w obszarze social media, lub chcą Państwo podjąć kroki, które pozwolą „rozruszać” już istniejący firmowy fanpage, to gorąco zachęcamy do kontaktu. Nasze ogromne doświadczenie w obrębie social media i marketingu internetowego sprawia, że na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

ZOBACZ ONLINE

ICOMMEDIA Sp. z o.o.

ul. Fantastyczna 8/1A
20-531 Lublin

Wyświetl większą mapę | Wskazówki dojazdu

MARKETING INTERNETOWY NA POZIOMIE

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy się rozumieją. Zajmujemy się kreacją wizerunku firm w internecie i szeroko rozumianym doradztwem marketingowym. Potrzebujesz nowej strony? A może chcesz wypromować swoje usługi lub produkty? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: pozycjonowanie, strony internetowe, SEO, Google AdWords, kampanie reklamowe. Odległość nie ma dla nas znaczenia, obsługujemy klientów z całej polski jak i z zagranicy. Jeżeli masz możliwość dojazdu to zapraszamy do naszej siedziby w Lublinie na pyszną kawę, jeżeli nie masz czasu wszystkie kwestie jesteśmy w stanie mailowo i telefonicznie ustalić.