Ar Design | ICOMMEDIA | Pozycjonowanie Stron Lublin-płatność tylko za TOP 10

Ar Design

Kilka słów o projekcie, firmie, naszej roli w kreowaniu jej wizerunku w internecie

Tworząc stronę Ar Design, korzystaliśmy z systemu CMS WordPress. Pełną i ciekawą prezentację poszczególnych aranżacji okiennych umożliwiło nam zastosowanie skryptów do płynnej zmiany tła, czyli tzw. efektu parallax. Zaimplementowaliśmy bibliotekę jQuery oraz arkusze stylów (Font Awesome).

Dodatkowo część zdjęć wyeksponowaliśmy w formie ruchomych slajdów na sliderze z funkcją swipe, pozwalającą na przeglądanie na ekranie dotykowym np. w telefonie. Witryna została stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych, jest responsywna. Strona posiada formularz kontaktowy.

ZOBACZ ONLINE

ICOMMEDIA Sp. z o.o.

ul. Fantastyczna 8/1A
20-531 Lublin

Wyświetl większą mapę | Wskazówki dojazdu

MARKETING INTERNETOWY NA POZIOMIE

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy się rozumieją. Zajmujemy się kreacją wizerunku firm w internecie i szeroko rozumianym doradztwem marketingowym. Potrzebujesz nowej strony? A może chcesz wypromować swoje usługi lub produkty? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: pozycjonowanie, strony internetowe, SEO, Google AdWords, kampanie reklamowe. Odległość nie ma dla nas znaczenia, obsługujemy klientów z całej polski jak i z zagranicy. Jeżeli masz możliwość dojazdu to zapraszamy do naszej siedziby w Lublinie na pyszną kawę, jeżeli nie masz czasu wszystkie kwestie jesteśmy w stanie mailowo i telefonicznie ustalić.