Marketing internetowy Dęblin - ICOMMEDIA

Marketing internetowy

Dziś strona internetowa to nie wszystko. Potrzebna jest jeszcze jej odpowiednia promocja!

Mieszkasz w Dęblinie lub w jego najbliższych okolicach? Chciałbyś przyspieszyć rozwój Twojej firmy dzięki promowaniu jej oferty w internecie? Agencja reklamowa Icommedia, której biuro znajduje się w Lublinie, chętnie Ci w tym pomoże. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu dla naszych klientów profesjonalnych kampanii reklamowych wykorzystując narzędzia takie jak Google Ads oraz portale społecznościowe. Wśród klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, były zarówno małe firmy rodzinne o lokalnym zasięgu działania,jak i takie, które są znane w całej Polsce. Naszymi klientami byli już także przedsiębiorcy z Dęblina i bliskich okolic tego miasta. Posiadamy ciekawą ofertę również dla tych, którzy nie są zadowoleni z wyglądu strony internetowej promującej ofertę ich firmy oraz dla osób, które nie posiadają w ogóle takiej strony. Zatrudniamy programistów i grafików o wysokich kwalifikacjach. Mogą oni zaprojektować stronę www od podstaw lub też dokonać takich zmian w wyglądzie witryny już istniejącej, które sprawią,że będzie się ona prezentować znacznie lepiej. Pracują dla nas również copywriterzy, którzy potrafią stworzyć interesujące, unikalne treści oraz dokonać przeredagowania tych już istniejących, widocznych na stronie. Powierzając nam zadanie wypromowania Twojej marki masz pewność,że masz do czynienia z profesjonalistami. Możesz więc liczyć na to, że cel ten zostanie osiągnięty a Twoja firma wejdzie na drogę dynamicznego rozwoju. Na rynku obecnych jest wiele firm oferujących podobne usługi, niewiele z nich może się jednak pochwalić takimi udokumentowanymi sukcesami, jak Icommedia. Nie promujesz oferty swojej firmy poprzez stronę internetową stawiając tylko i wyłącznie na portale społecznościowe? Możemy pomóc Ci w tym, aby umieszczane tam przez Ciebie wpisy były interesujące dla czytających je ludzi. Nasi graficy mogą zadbać o to, aby posty wrzucane przez Ciebie na swoją facebookową tablicę zawierały przyciągające uwagę wizerunki graficzne.

Spodobał Cię się ten artykuł? Jesteś zainteresowany powierzeniem nam zadania wypromowania Twojej firmy w internecie? Jak najszybciej zadzwoń do nas lub napisz. Po tym, gdy wstępnie poznamy Twoje oczekiwania,ustalimy plan dalszego działania.Nie zapomnij poinformować o istnieniu naszej firmy Twoich znajomych z Dęblina.Oni z pewnością również znajdą w naszej bogatej ofercie coś dla siebie.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Dobierzemy odpowiednie frazy

Zwiększaj zasięg

Docieraj skuteczniej

Oszczędzaj pieniądze

Pozyskuj klientów

01
Pozycjonowanie

Pozyskuj klientów poszukujących produktów w wyszukiwarce Google™.

czytaj więcej

02
Media społecznościowe

Bądź tam, gdzie przebywają Twoi klienci – w mediach społecznościowych.

czytaj więcej

03
Filmy wideo

Filmy wideo to najbardziej efektowna forma pokazania swojej firmy.

czytaj więcej

04
Kampanie AdWords

Kampania AdWords pozwoli Ci ekspresowo pozyskiwać klientów.

czytaj więcej

05
Marketing szeptany

Rekomendacja drugiej osoby to od zawsze najlepsza forma marketingu.

czytaj więcej

06
Doradztwo internetowe

Nie możesz odnaleźć się w cyfrowym świecie marketingu? Pomożemy Ci!

czytaj więcej

07
Copywriting

Profesjonalne treści na stronie internetowej są na wagę złota.

czytaj więcej

08
Infografiki

Ludzie to wzrokowcy. Zainteresuj ich swoimi arcyciekawymi infografikami.

czytaj więcej

09
Pakiet WebStart

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z internetem? Zacznij tutaj!

czytaj więcej

10
Mailing

Dotrzyj do nowych klientów korzystając z poczty elektronicznej.

czytaj więcej

11
Projektowanie graficzne

Zaprojektujemy dla Ciebie piękne i atrakcyjne materiały graficzne.

czytaj więcej

12
Materiały drukowane

Dla naszych klientów świadczymy również usługi drukarskie.

czytaj więcej

ICOMMEDIA Sp. z o.o.

ul. Fantastyczna 8/1A
20-531 Lublin

Wyświetl większą mapę | Wskazówki dojazdu

MARKETING INTERNETOWY NA POZIOMIE

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy się rozumieją. Zajmujemy się kreacją wizerunku firm w internecie i szeroko rozumianym doradztwem marketingowym. Potrzebujesz nowej strony? A może chcesz wypromować swoje usługi lub produkty? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: pozycjonowanie, strony internetowe, SEO, Google AdWords, kampanie reklamowe. Odległość nie ma dla nas znaczenia, obsługujemy klientów z całej polski jak i z zagranicy. Jeżeli masz możliwość dojazdu to zapraszamy do naszej siedziby w Lublinie na pyszną kawę, jeżeli nie masz czasu wszystkie kwestie jesteśmy w stanie mailowo i telefonicznie ustalić.