Projektujemy responsywne strony internetowe

Profesjonalne, nowoczesne, skuteczne. Z nami odniesiesz sukces w internecie!

Prowadzenie strony internetowej nie jest fanaberią, lecz może stanowić o istnieniu i powodzeniu firmy. Dzięki dobrej stronie internetowej można zaprezentować swoją ofertę, budować pozytywny wizerunek firmy, oraz pozyskiwać nowych klientów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą uzyskać maksymalne korzyści z obecności w przestrzeni internetowej. Strony które tworzymy są zgodne ze współczesnymi standardami. Są oczywiście responsywne czyli dynamicznie się skalują na urządzeniach przenośnych takich jak smartfon i tablet.Dzięki temu strona jest zgodna
z wytycznymi Google i lepiej jest ją wypromować. Responsywne strony internetowe Lublin – zapraszamy icommedia.pl Projekty, które tworzymy dla Klientów, są:

 • Atrakcyjne wizualnie i użyteczne
 • Profesjonalnie wykonane
 • Zoptymalizowane dla Google™
 • Doskonale mobilne
 • Szybkie i lekkie
 • Zabezpieczone przed atakami

Nasze usługi

Projektujemy strony internetowe przeznaczone do różnorodnych zastosowań

Strony firmowe

Strony internetowe, które wypromują Twoją firmę w internecie.

Czytaj więcej

Sklepy internetowe

Prowadzisz handel? Rozwiń swój biznes przy pomocy internetu.

Czytaj więcej

Portale internetowe

Wymagasz więcej? Portal internetowy usprawni działanie Twojej firmy.

Czytaj więcej

Wizytówki WWW

Potrzebujesz podstawowej wizytówki internetowej? To oferta dla Ciebie.

Czytaj więcej

Blogi

Myślisz o karierze internetowego dziennikarza? Załóż bloga i zacznij pisać!

Czytaj więcej

Audyt i optymalizacja stron

Poprawimy błędy, zoptymalizujemy oraz przyspieszymy Twoją stronę.

Czytaj więcej

  Domeny i hosting


Każda funkcjonująca strona internetowa potrzebuje swojego domu, czyli serwera. Każdy dom potrzebuje także swojego unikalnego adresu, czyli domeny internetowej. Icommedia profesjonalnie zatroszczy się o Twój bezpieczny i komfortowy dom oraz łatwy i dostępny adres.

Czytaj więcej
 • Pan Piotr T.
  Manager

  Agencja Icommedia zrealizowała dla nas do dzisiaj już kilka stron internetowych. Jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą, i z pewnością będziemy ją kontynuować przez długi czas.

 • Pani Wioletta J.
  Księgowa

  Jako osoba niezwiązana z informatyką, lecz wyznaczona do nadzorowania tego obszaru funkcjonowania naszego biura, jestem zadowolona ze współpracy fachowcami z firmy Icommedia. Stworzenie firmowej strony internetowej jednak może być proste. Polecam!

 • Pan Konrad C.
  Właściciel firmy

  Icommedia Sp. z o. o. stworzyła dla mojej firmy profesjonalną stronę internetową, która doskonale pokazuje nasze oblicze i buduje jej pozytywny wizerunek. Z całą odpowiedzialnością polecam Icommedia Sp. z o. o. wszelkim podmiotom gospodarczym zainteresowanym profesjonalną promocją w internecie.

Pytania i odpowiedzi

Rozwiewamy najczęściej pojawiające się wątpliwości dotyczące stron internetowych
W jakich technologiach tworzone są Wasze strony internetowe?
Projektujemy strony internetowe w technologiach HTML, CSS, PHP i JavaScript. Jako systemu edycji treści (CMS) używamy najczęściej Wordpress oraz Joomla.
Czy Wasze strony działają na wszystkich przeglądarkach?
Tak, projektowane przez nas strony internetowe działają na wszystkich popularnych przeglądarkach, w tym Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera i Safari.
Czy Wasze strony działają na tabletach i smartfonach? Czy są one mobilne (responsywne strony internetowe)?
Tak, tworzone przez nas strony są mobilne (responsywne), i działają na wszystkich urządzeniach, w tym na smartfonach, tabletach, laptopach, monitorach komputerowych oraz telewizorach HD. Strony responsywne czyli takie które dynamicznie zmieniają swoją zawartość w zależności na jakim urządzeniu jest wyświetlana.
Jakie korzyści dla mojej firmy płyną z założenia strony internetowej?
Obecnie funkcjonowanie firmy w internecie oznacza funkcjonowanie w świadomości Klientów. Nie sposób już dzisiaj wyobrazić sobie skutecznej reklamy, która nie wykorzystywałaby ogromnego potencjału tego medium. W Icommedia uważamy, że nawet małe przedsiębiorstwo oferujące usługi o zasięgu lokalnym powinno mieć swoją stronę w sieci i korzystać z internetowego marketingu. Jest to bowiem duże ułatwienie dla Klientów, którzy szukają odpowiedniego dla siebie dostawcy usług.
Czym się różni portal internetowy od zwykłej strony www?
Portal to strona internetowa poszerzona o szereg funkcji i znacznie rozbudowana. Portal umożliwia np. indywidualne dopasowanie wyglądu strony, opcję pobierania, wyszukiwania stron internetowych czy dodawania komentarzy.
Co będzie dla mojej firmy bardziej korzystne: portal, strona internetowa czy wizytówka www?
Wybór usługi spośród palety ofert marketingu internetowego powinien być podyktowany charakterem przedsiębiorstwa. Firmy, które chcą po prostu dotrzeć z informacją o swojej działalności do szerszego grona klientów – mogą skorzystać z usługi wizytówka www, która w zupełności zaspokoi ich potrzeby. Natomiast przedsiębiorcy zajmujący się prowadzeniem biznesu o dużym zasięgu albo prowadzący przedsiębiorstwo internetowe – powinni rozważyć utworzenie profesjonalnej strony internetowej czy portalu. Zwłaszcza ostatnia opcja jest warta polecenia, ponieważ możliwość dodawania komentarzy ułatwia kontakt z Klientami. Zachęcamy jednak do indywidualnych konsultacji. Pracownik Icommedia chętnie doradzi wybór właściwego rozwiązania oraz odpowie na wszystkie pytania.