Autor: Paweł Majewski SEO

Nie widać Cię w Google?

Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu, SEO i pozwól się znaleźć Twoim Klientom!

pozycjonowanie Lublin

Jeszcze kilka lat temu, kiedy chcieliśmy wyszukać informację o firmach, produktach czy usługach, sięgaliśmy do książki telefonicznej. Dziś, w czasach kiedy możemy korzystać z wygodnej wyszukiwarki internetowej Google™, stare metody odeszły w zapomnienie. Dlatego właśnie niezwykle istotne dla każdej firmy jest odpowiednie pozycjonowanie się w zasobach sieci, SEO jako jeden z istotnych narzędzi marketingu internetowego. Dlaczego warto to robić?

 • Google™ jest najpopularniejszą wyszukiwarką internetową na świecie
 • Jest to najskuteczniejszy sposób ściągania użytkowników na stronę
 • Firmy wysoko pozycjonowane w Google™ są postrzegane jako wiarygodne
 • Pozycjonowanie jest jedną z tańszych form promocji w internecie

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania

Przeprowadzimy analizę podanych słów kluczowych i ocenimy ich skuteczność

Aby prowadzić skuteczne i efektywne kosztowo działania pozycjonujące, niezbędna jest analiza pożądanych słów kluczowych w kontekście podanej strony. Na Państwa życzenie, bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań wykonamy następujące czynności:

 • Analiza potencjału słów kluczowych
 • Prognozowana liczba odwiedzin
 • Optymalizacja w cenie
 • Sugestie dotyczące optymalizacji działań
Brak opłat wstępnych    Analiza strony w cenie    Pomoc w doborze słów kluczowych
Analiza konkurencji    Gwarancja maksymalnego miesięcznego budżetu

Nasze pozostałe usługi SEO

Oferujemy usługi pozycjonowania stron dostosowane do różnorodnych potrzeb

Pozycjonowanie regionalne

Doskonale sprawdzi się w przypadku firm poszukujących klientów lokalnie.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie hurtowe

Przeznaczone dla firm, które chcą być widoczne pod wieloma frazami.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie zagraniczne

Sprzedajesz poza Polską? Daj się znaleźć swoim zagranicznym klientom.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie e-sklepów

Sprzedawaj więcej dzięki widoczności swojego sklepu w Google™.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie pre-paid

Usługa specjalnie dla klientów o określonych celach i budżecie.

Czytaj więcej

Zapytanie indywidualne

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Złóż indywidualne zapytanie.

Czytaj więcej

 • pozycjonowaie stron lublin

  Zwiększaj zasięg

 • SEO Lublin

  Docieraj skuteczniej

 • audyt stron

  Oszczędzaj pieniądze

 • optymalizacja stron

  Pozyskuj klientów

Pytania i odpowiedzi

Pozycjonowanie stron - podstawowe zagadnienia
Czym jest pozycjonowanie stron internetowych i SEO?
Pozycjonowanie stron internetowych jest formą reklamy przeznaczoną dla klientów pragnących zaistnieć w internecie. Jej najważniejsze cechy to:
• skuteczność, ponieważ relatywnie niewielkim kosztem oraz wysiłkiem pozwala dotrzeć do wielu odbiorców;
• precyzja, ponieważ możliwe jest bardzo dokładne sprofilowanie grupy odbiorców naszych treści;
• zasięg, ponieważ połączenie z internetem posiada już większość gospodarstw domowych i firm.
• SEO ang. Search Engine Optimization
Jak wygląda rozliczanie się za usługę pozycjonowania?
Płatność za usługę naliczana jest wyłącznie od efektu. Oznacza to, że tak długo, jak Twoja strona nie osiąga wyniku, czyli obecności pod daną frazą w TOP10 wynikó Google™, tak długo opłata nie jest naliczana. Raz na miesiąc wystawiana jest faktura VAT za usługę. Umowa podpisywana jest na minimum 12 miesięcy
Dlaczego warto skorzystać z usługi pozycjonowania?
Pozycjonowanie stron internetowy to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod przyciągania użytkowników. Wynika to stąd, że w dzisiejszych czasach ludzie wyszukują informacji głównie w internecie przy użyciu najpopularniejszej z wyszukiwarek Google™. Co więcej, pozycja w Top10 wyników Google™ sprawia, że Klienci postrzegają Twoją firmę, jako godną zaufania, prestiżową i cieszącą się uznaniem.
Jak to działa?
Pozycjonowanie stron internetowych bazuje na znanych elementach algorytmów wyszukiwarek, opartych m.in. na słowach/frazach kluczowych, treści strony, nagłówkach lub kodzie strony. Algorytm wykorzystywany przez Google™ jest bardzo złożony, na podstawie którego obliczana jest trafność wyników dla wpisanego przez użytkownika słowa kluczowego lub frazy.
Co to takiego słowa/frazy kluczowe?
Słowa lub frazy kluczowe to określenia najlepiej oddające zawartość danej strony internetowej. Mogę mieć postać jednowyrazowych haseł (np. stomatologia, marketing, wizaż itd.) lub układu tych słów, czyli frazy (np. usługi szewskie, prawo jazdy, marketing internetowy, itd.). Właściwe sformułowanie słów kluczowych, a następnie użycie ich do pozycjonowania ma ogromny wpływ na popularność danej witryny internetowej.
Które z rodzajów pozycjonowania będzie dla mojej firmy najlepsze?
Przygotowując ofertę Icommedia zadbaliśmy o to, żeby każdy przedsiębiorca znalazł w niej usługę odpowiednią dla siebie. Jeśli więc, prowadzisz sklep internetowy lub inną działalność w sieci – skorzystaj z usługi –pozycjonowania sklepów internetowych. Wyraźnie zwiększysz w ten sposób ruch na swojej stronie przy relatywnie niskich wydatkach na marketing. Jeśli prowadzisz działalność międzynarodową – z pewnością zainteresuje Cię usługa pozycjonowanie zagranicznego. Dzięki temu, znacząco rozszerzysz grono swoich Klientów i zwiększysz rynek zbytu, wykorzystując na swoją korzyść zachodzące współcześnie procesy globalizacji. Przedsiębiorcom działającym na rynku lokalnym lub w określonym regionie na pewno przyda się pozycjonowanie regionalne. Przygotowując tę usługę, wykorzystaliśmy dane statystyczne, z których wynika, że 80% zapytań wpisywanych w wyszukiwarce Google™ dotyczy właśnie usług lokalnych. Nie czekaj więc i wyjdź naprzeciw oczekiwań swoich Klientów. Zadbaliśmy również o przedsiębiorców z ograniczonym budżetem na marketing i reklamę. W naszej ofercie znajdziesz również usługę pozycjonowania pre-paid, która jest wykonywana tylko do momentu wykorzystania określonych nakładów finansowych.Warto również dodać, że opłaty za wszystkie te usługi naliczane są od efektu, co znaczy, że rozliczamy sie tylko wówczas, kiedy strona pozycjonowana przez nas znajduje się w Top10 wyników Google™. Na współpracy z firmą Icommedia możesz więc tylko zyskać, niczym przy tym nie ryzykując.
Ile będzie kosztowała usługa pozycjonowania dla mojej firmy?
Wypełnij poniższy formularz, a w Icommedia bezpłatnie przeprowadzimy analizę kosztów pozycjonowania Twojej strony. Pamiętaj, że marketing internetowy jest w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej skutecznych metod promocji, a przy tym wymaga stosunkowo niskich nakładów finansowych. Możesz się o tym przekonać, wpisując dane w okienku poniżej. Chętnie odpowiemy również na Twoje pytania drogą mailową lub telefonicznie.
Jak długo trzeba czekać na efekty?
Podniesienie pozycji strony internetowej w Google może pojawić się już po 3-5 tygodniach. Okres oczekiwania na top 10 jest w dużej mierze uzależniony od budowy strony internetowej i uzupełnienia jej wartościową treścią oraz od konkurencyjności danej branży. Pozycjonowanie to proces czasochłonny i długotrwały ale z długiej perspektywy jest bardzo opłacalne.