Hotel President – hotel i restauracja w Kocku


Tworząc stronę Hotelu President w Kocku, wykonaliśmy wstępny projekt graficzny, który po zatwierdzeniu przez zleceniodawcę, poddaliśmy realizacji. Witryna oparta została o system zarządzania treścią (CMS WordPress), wyposażona w moduł rezerwacji online oraz live chat, umożliwiający bezpośrednie połączenie z recepcją w czasie rzeczywistym. Spełnia też wszystkie standardy responsywności. Dodatkowo zaimplementowaliśmy zewnętrzny skrypt jQuery i arkusze stylów. Zainstalowaliśmy wtyczkę Facebook do bezpośredniego połączenia z fanpagem.

Strona główna zawiera slider ze zdjęciami prezentującymi hotelowe wnętrza. Ponadto dla zagranicznych gości stworzyliśmy 3 wersje językowe, oprócz polskiej, także angielską i rosyjską. Witryna jako wizytówka hotelu oddaje jego niepowtarzalny, wyjątkowy charakter. Unikalna i estetyczna szata graficzna koresponduje z ogólnym wizerunkiem. W formularzu kontaktowym znajduje się interaktywna mapa z lokalizacją.

www.presidentkock.pl

Nie czekaj, zamów podobną stronę!

Zadzwoń! 601 162 666Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami, nie wie, co robimy.
Stuart Henderson


Pozostałe realizacje Icommedia.pl