Hotel Luxor – hotel i restauracja w Lublinie


W ramach projektu wykonaliśmy nową witrynę hotelu opartą na systemie CMS WordPress i framework’u Bootstrap. Dzięki wykorzystaniu języka HTML5 strona startowa zawiera tło na sliderze w formie filmu. Ponadto dokonaliśmy zewnętrznej implementacji biblioteki skryptów jQuery oraz arkuszy stylów (Font Awesome). Zadbaliśmy też o responsywność witryny.

By ułatwić procedurę bukowania miejsc i umożliwić bezpośredni kontakt, wprowadziliśmy system rezerwacji pokoi online oraz chat z recepcją w czasie rzeczywistym. Na stronie można odbyć wirtualną wycieczkę. Z myślą o zagranicznych gościach stworzyliśmy 3 wersje językowe: obok polskiej, również angielską i rosyjską. Witryna posiada formularz kontaktowy i interaktywne mapy dojazdu do hotelu. Dodatkowo wychodząc naprzeciw najnowszym trendom związanym z mediami społecznościowymi, zainstalowana została wtyczka Facebook do bezpośredniego podglądu fanpage.
www.hotelluxor.pl

Tylko tutaj TAAAKIE strony!

Zamów teraz! 601 162 666Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami, nie wie, co robimy.
Stuart Henderson


Pozostałe realizacje Icommedia.pl